Su geçirmez Ultrasonik Modülü Mesafe Arduino için Dönüştürücü Sensör Ölçüm JSN-SR04T Su Geçirmez Entegre

Yeni

₺35.08

su geçirmez Ultrasonik Modülü Mesafe Arduino için Dönüştürücü Sensör Ölçüm JSN-SR04T Su Geçirmez Entegre elektriksel özellikleri elektrik parametreler : JSN-SR04T çalışma gerilimi : DC 3 ~ 5.5 V şu durgun : akustik emisyon frekans : 40 khz uzak aralığı: 600 cm son aralığı: 20 cm mesafe ölçüm hassasiyeti: ± 1 cm çözünürlük: 1mm ölçüm açısı: 75 derece giriş tetik sinyali: TTL darbe above10uS seri komutu gönderin: 0X55 çıkış yankı sinyali: Çıkış darbe genişliği seviyesi sinyali, veya TTL 3-5.5 V (güç pozitif) Trig (RX) RX Echo (çıkış) TX GND (güç kaynağı negatif ürün Boyutu: L42 * W29 * H12 mm çalışma sıcaklığı:-20 & #8451;-+ 70 & #8451; ürün renk: PCB kurulu mavi olduğunu ürün Özellikleri 1. Small boyutu, kullanımı kolay 2. düşük güç tüketimi 3. Yüksek doğruluk 4, kör noktalar tespiti, uzağa 5, çeşitlendirme çıkış yöntemi, darbe genişliği çıkışı, seri çıkış not: bu modül tahsil bağlantı olmamalıdır, yaşamak için bağlantı, sonra modülü izin ilk GND bağlı, aksi takdirde modülün normal çalışmasını etkileyecek. değişen, ölçülen nesne alanı değil az 0.5 metrekare ve uçak için gerektiği gibi pürüzsüz, aksi takdirde ölçüm sonuçlarını etkileyebilir.
varsayılan çalışma modu Modu 1 olduğunu. mod 1: R27 = açık kaynak değildir. desen aşağıda tarif olduğunu temel çalışma prensibi: IO portu TRIG tetik aralığı kullanarak, minimum 10us yüksek mektup. modül otomatik 8 40 khz kare dalga göndermek, otomatik olarak sinyal geri olmadığını algılayabilir; orada dönmek için bir sinyal, IO portu ECHO yoluyla çıkış yüksek düzeyde, sürekli yüksek düzeyde süresi ultrason zaman dönmek için piyasaya. testi mesafesi = (yüksek süresi * ses hızı (340 M/s))/2; modül tetiklenir, eğer alınan hiçbir yankı olduğunu (ölçülen aralık nedeni daha fazladır veya prob ölçülen nesne Üzerinde olumlu değil), YANKı liman sonra otomatik olarak düşük olunca 60 MS, ölçüm sonuna işaretleme, ne olursa olsun Güç veya değil. LED göstergesi, LED olmayan güç göstergesi, bunu alacaksınız sonra tetik sinyali modülü, bu modül çalışma şartı olduğunu. sadece bir darbe sağlamanız gerekir yukarıda 10uS tetikleme sinyali, modül 8 40 kHz döngüsü içinde verilecektir düzeyleri ve yankı tespit. yankı sinyali bir yankı sinyali algılandığında kez çıkış olduğunu. Reverberations darbe darbe genişliği ölçülen mesafe orantılıdır. böylece bir sinyal ileten tarafından alınan yankı sinyali zaman aralığı mesafeyi hesaplayabilirsiniz. formülü: bize/58 = cm veya uS/148 = inç; veya: mesafe = yüksek süresi * Ses hızı (340 M/S)/2; önerilen ölçüm süresi 60 ms veya daha fazla üzerinde iletilen sinyal etkisini önlemek için yankı sinyal. mod 2: R27 = 47 K kaynak 47 K direnç olduğunu. desen aşağıda tarif olduğunu TTL seviyeli seri için çıkış biçimi, ki: 100 MS modülü döngüsü için otomatik şanzıman mesafe değeri, mm içinde. Seri baud hızı: 9600, n, 8,1. modülü güç tanıma, doğrudan çalışma moduna, modül iletmek için bir mesafe her 100 ms aralığı, pin itibaren TX ve çıkışlar bir çerçeve ile dört-bit veri. çerçeve biçimi: 0XFF + H_DATA + L_DATA + TOPLA 1.0XFF: başlatmak için bir çerçeve için veri, yargılamak için kullanılır; 2. H_DATA: üst mesafe veri 8 bit; 3. L_DATA: alt mesafe veri 8 bit; 4. TOPLAMı: veri ve, onun etkisi için 0XFF + H_DATA + L_DATA = SUM (sadece düşük 8) not: H_DATA ve L_DATA sentezlemek 16-bit veri, yani, milimetre mesafe. açıklama: ölü bölge modülü çıkışları en yakın mesafe değeri. modül değil ise veri ölçmek veya Ölçülen aralık dışında çıkışı 0. LED göstergesi, LED olmayan güç göstergesi, sonra çalışmaya bağlı modül ışık, ardından modül durumunu Çalışma olduğunu.
mod 3: R27 = 120 K kaynak 120 K direnç olduğunu. seri port modu modülü güç tanıma, modül bekleme durumuna, seri çıkış biçimi için TTL seviyesi, seri port baud hızı: 9600, n, 8, 1. When RX port 0X55 talimat alır, modül değişen bir başlar ve çıkışlar pin TXOut itibaren bir çerçeve ile 4-bit veri. çerçeve biçimi: 0XFF + H_DATA + L_DATA + TOPLA 1.0XFF: başlatmak için bir çerçeve için veri, yargılamak için kullanılır; 2. H_DATA: üst mesafe veri 8 bit; 3. L_DATA: alt mesafe veri 8 bit; 4. TOPLAMı: veri ve, onun etkisi için 0XFF + H_DATA + L_DATA = SUM (sadece düşük 8) not: H_DATA ve L_DATA sentezlemek 16-bit veri, yani, milimetre mesafe açıklama: ölü bölge modülü çıkışları en yakın mesafe değeri. modül değil ise veri ölçmek veya Ölçülen aralık dışında çıkışı 0. LED göstergesi, LED olmayan güç göstergesi, bunu alacaksınız 0X55 tetik sinyali modülü, bu modül çalışma şartı olduğunu.

Etiketler: Ucuz Su geçirmez Ultrasonik Modülü Mesafe Arduino için Dönüştürücü Sensör Ölçüm JSN SR04T Su Geçirmez Entegre, Yüksek Kalite Su geçirmez Ultrasonik Modülü Mesafe Arduino için Dönüştürücü Sensör Ölçüm JSN-SR04T Su Geçirmez Entegre, Çin Sensörler Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 2cm (3.94in x 3.94in x 0.79in)
tip titreşim Sensör
malzeme karışım
teori Ultrasonik Sensör
kullanım basınç Sensörü
is_customized Evet
Marka Adı Your Cee
çıktı dijital Sensör
Model Numarası Waterproof Ultrasonic Module

Değerlendirmenizi yazın!

Su geçirmez Ultrasonik Modülü Mesafe Arduino için Dönüştürücü Sensör Ölçüm JSN-SR04T Su Geçirmez Entegre

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler