Köknar ağacı tohumu tohum bir yüksek köknar ağacı tohumu tohum saflık gerçek atış 200 g/paket

Yeni

₺180.10


köknar, bilimsel adı: Abies fabri (Mast.) Craib, dökmeyen ağaç, gövde tarafı düz, dalları whorled; bulunan kadar kuzey Avrupa, asya, kuzey Amerika, orta Amerika ve Afrika için subalpine alpin bölge, Abies cins oluştu için geç Kretase Miyosen ve Kuvaterner türler artan dağıtım alanı genişletilmiş, buzul tarafından korunmuş ve interglacial dönemleri, üreme beri. Fir negatif direnç vardır, adaptasyon serin ve soğuk iklim, dağlık kahverengi toprak, temelde koyu kahverengi, genellikle de yüksek düşük enlemlerde için enlemlerde gölgeli subalpine alpin bölge için, yarı-gölgeli ve Vadisi formu saf orman, ladin veya soğuk ve ıslak seviyor, karaçam, hemlock ve çam ve belirli broadleaf kompozisyon coniferous orman veya karışık coniferous.
ağaçlar, kadar 40 metre, bir metre çapı, bark gri veya koyu gri, yarma düzensiz gevreği içine sabit gövde, endotel pembe, büyük dalları uzanan eğik, yıllık dalları soluk sarı kahverengi, grimsi sarı veya açık kahverengi, oluk pulvinus seyrek kısa saçlı veya tüysüz arasında, iki veya üç yaşında dalları kahverengimsi gri veya soluk kahverengimsi gri, kış tomurcukları küresel veya oval, reçine ile. yapraklar dallar üzerinde yukarıda eğik germe, dalları eksikliği altında iki sütun takılan bırakır, düz veya hafif kavisli, 1.5-3 cm uzun, 2-2.5mm geniş, marjı biraz refleks, veya kurutulmuş yaprakları refleks apex çentik veya künt, açık yeşil, yukarıda aşağıda iki pembe ve beyaz stoma bantları vardır, her sahip bir havalandırma hattı 9-13 bar; uçları yuvarlatılmış kesiti, yakın cilt hücreleri alt uçları alt ham reçine kanallarının bir tarafı var, alt tabaka üzerinde, cilt hücrelerinin düzenlenmiş bir sürekli ortasında, her iki tarafta aralıklı düzenleme, her iki kenarları ve orta biri için iki altında cilt hücreleri, ikinci kat iç tabaka tarafından sürekli değildir.
tohum yayılımı
köknar yetiştiriciliği esas sonuçları altında Ekim ayında ekilen ağırlıklı pozlama yapmak için meyve olgunlaşma meyve çatlama ölçekler, tohumları ortaya sonra kurutulmuş, enkaz kaldırmak, derin ekim öncesi toprak iyi drenaj ile alanlarda seçilmelidir, Shizujifei için yatak, tohumlama oranı dönüm başına 40 kg, bir ay tohum ekim önce ılık su ile hibe altı saat sonra, bahar yayın yürütülen Mart-Nisan itibaren sondaj veya çekilmesi, gövde çok kalın olmamalıdır, hiçbir plastik yalıtım nem Döken, 20 gün sonra çimlenme sonra fidan ortaya çıkarılan bir homojen, plastik film çıkarılması, gölge değiştirmek için standı üzerinde, 50% ışık iletim uygun olduğunu, ve nemli tutulması döken.
fide büyüme, topdressing azot-tabanlı gübre küçük bir miktar sulandırmak, fosfat ve potasyum gübre geç daha woody büyümesini teşvik etmek, kış için elverişli, kış, soğuk dikkat, köknar yetiştiriciliği süreci içinde, her leap 3--4 yıl olmalıdır bir nakli veya çıkmak kök gelişimini teşvik; köknar fidan nakli sırasında yavaş büyür daha orijinal adobe getirmek, sonra shift yetiştirme ve yönetimi güçlendirmek için, fide yaşı 4 yıl kadar sonra yavaş yavaş hızlanan büyüme.
ekonomik Değeri
köknar bark, şube bark içeren reçine, ünlü Kanadalı reçine bu ekstre kabuğundan genç balsam köknar bark ve dalları, dilimlenmiş ve hassas aletler yapılmış en iyi bonding ajanı vardır, yurtiçi köknar sakız ekstre benzer kontak ajan olabilir. köknar ahşap renklenme, öz odun ve diri odun ayrım belirgin değildir, hiçbir normal reçine kanalları, yumuşak malzeme, yapısal detay, kokusuz, kolay süreci, çürüme yok, hamuru ve ahşap elyaf üretimi için tüm çalışma cezası hammadde, genel yapı eshab için kullanılabilir, aletleri, mobilya ve kontrplak, kereste kutuları yapmak gerekir, meyve kutuları ve benzeri; düz köknar gövde yan, yoğun yeşillik, dökmeyen, bahçe ağaç türleri için kullanılabilir.
yeşil fide alan Shuyang iyi (bürosu Parklar önerilir) çin'de bulunan büyük Huamuzhixiang-Shuyang Yanji Zhen, satış biri olduğunu ilk büyük proje yeşil ünite Shuyang fide ve yetiştiriciliği. 2004 yılında kuruluşundan bu yana, bu defalarca olarak puan olmuştur " Shuyang Yıldız Kurumsal ", " sözleşme ve güvenilirlik tutmak ", " çiçekler pazarlama binbaşı, " gelişmiş birim. işletim fidan fazla 830 çeşitleri, 600 milyon yıllık satış ile, ağırlıklı satış promosyon türleri vardır: ağaçları, çalılar, spor bitkiler, süs bambu, renk sınıfı,.
yılda, Shandong, Hebei, Hubei, Hunan, Ningxia, Shaanxi, Shanxi, Sichuan, Yunnan, Heilongjiang, İç Moğolistan, Xinjiang, Gansu, Qinghai, Ningxia, Tibet, Guangdong, karayolları, demiryolları, ve orta ölçekli işletmelerin bitki, orta ve büyük koleji, yüksek okullar ve şehirler, küçük kentsel sokaklar, lüks konut alanı, villalar, peyzaj şirketleri, kreşler, peyzajlı tabanı ve diğer müşteriler yüksek kaliteli yeşil fide ve tohumları çok sayıda sağlamak! biz tarafından yönlendirilir " homegrown, çocukça " iş felsefesi, çoğunluğu yeni ve eski müşterilere aynı güven ve övgü!

Etiketler: Ucuz Köknar ağacı tohumu tohum bir yüksek köknar ağacı tohumu tohum saflık gerçek atış 200 g/paket, Yüksek Kalite Köknar ağacı tohumu tohum bir yüksek köknar ağacı tohumu tohum saflık gerçek atış 200 g/paket, Çin bonsai Tedarikçiler.

Birim Tipi lot (200 Gram/lot)
Paket Boyutu 21cm x 11cm x 6cm (8.27in x 4.33in x 2.36in)
Tam çiçeklenme Dönem Yaz
saksı Dışlanan
fonksiyon Güzelleştirici
sınıflandırma happy Farm
kullanım Açık Tesisleri
stil uzun ömürlü
iklim astropika
yer avlu
Model Numarası 001
boyut Orta
Yetiştirilmesi Zorluk Derecesi Düzenli
Ürün Tipi Bonsai
Marka Adı Skunhe
uygulanabilir Constellation İkizler burcu
tip seed
çeşitlilik seed
Sowing time Multi- Season
Flowering Multi- Season

Değerlendirmenizi yazın!

Köknar ağacı tohumu tohum bir yüksek köknar ağacı tohumu tohum saflık gerçek atış 200 g/paket

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler