BOLIKIM Akupunktur Iğne 200 Parça Tek Akupunktur Iğneleri Masaj Iğne Uygulama Nedle Tıbbi Aseptik Hijyen

Yeni

₺40.18

BOLIKIM Akupunktur Iğne 200 Parça Tek Akupunktur Iğneleri Masaj Iğne Uygulama Nedle Tıbbi Aseptik Hijyen
karakteristik
özelliklerine akupunktur tedavisi ilaç değildir, sadece belirli bölümlerine hastanın vücut akupunktur ile, akupunktur ve sinir Lian neden yerel reaksiyonlar, sıcak veya yangın tostimulate yerel, hastalık kür amacına ulaşmak için. önce sonra bir çağrı akupunktur, tek denilen akupunktur yakı, topluca.
klinik tedavi, akupunktur nedenini teşhis etmek için kullanılır göre hastalığı TCM tanı ve tedavi, hastalığın anahtar bulmak, ve hastalık doğasını ayırt. daha sonra gelen reçete reçete, tedavi için. meridyenler geçmek için, qi ve kan düzenleyen, böylece göreli denge yin ve Yang atfedilen, böylece fonksiyonlarını viscera uzlaştırmak eğilimindedir, böylece hastalık önleme ve kontrol amacına ulaşmak için.
akupunktur birçok avantajı vardır:
İlk, endikasyonları geniş bir yelpazede vardır, ve tedavisi için kullanılabilir ve çeşitli hastalıkların önlenmesi gibi iç, harici, jinekolojik, pediatrik, yüz ve diğer hastalıkları;
İkinci, hastalığı tedavi etkisi nispeten hızlı ve önemli, özellikle iyi ile heyecanlanma, fiziksel fonksiyonu, hastalık direnci ve sedasyon, analjezi ve böylece;
üçüncü, işlem yöntemi basit ve kullanışlı;
dördüncü, tıbbi maliyeti ekonomi;
beşinci, hiçbir veya çok az yan etkileri, temelde güvenli ve güvenilir, kapsamlı tedavi ve diğer tedaviler ile kombine edilebilir.
bunlar nedenleri bu her zaman olmuştur insanlarla popüler.
uygulama
uzun süreli akupunktur tıbbi uygulama, ondört meridyenleri meridyen teorisi oluşumunu oluşur, sekiz ekstra meridyen, teminatlar, oniki onbeş tarafından değil, oniki tendonlar, oniki kutanöz ve teminatlar, yüzeysel teminatlar vb, ve 361 acupoints ve extrachannel noktaları, acupoints ve acupoints ve endikasyonları bulundu özel bilgi arasındaki ilişki belirli bir kural oluşturmak için vücudun parçaları, meridyen teorisi, ve üretilen bir metodoloji hastalıkların tedavi edilmesi.
çünkü akupunktur benzersiz avantajları vardır, geniş adaptasyon vardır, hızlı tedavi etkisi, operasyon yöntemi basit, ekonomik ve tıbbi maliyetleri, minimal yan etkileri, geri Tang Hanedanlığı, çin akupunktur olduğunu şimdi japonya'ya yayıldı, kore, hindistan, arabistan ve diğer ülkeler, ve ülkesinin ayı meyve, akupunktur egzotik bred vardır. şimdiye kadar, akupunktur fazla 140 ülke ve bölgelerde yayılmış vardır, ve korunmasında önemli bir rol oynamıştır yaşam ve tüm insanlığın sağlığını.
akupunktur Çin tarihinin doğal ve büyüyor sosyal ortamda özel bilgi bilim ve kültür, Çin ulusal ruhu özünü içerir, düşünce ve kültür, gözlem pratik bir sürü içerir, bilgi sistemi ve teknik becerileri, Çin ulusunun güçlü canlılık ve yaratıcılık somutlaştırır, Çin ulusunun bilgelik kristalleşme olduğunu, ama aynı zamanda tüm insanlığın medeniyet hazine, daha iyi koruma ve kullanımı olmalıdır.
akupunktur birçok hastalıkları tedavi edebilir, güzellik için, en yetişkin çiçeği ve kilo kaybı tedavisi olduğunu.
akupunktur anti akne akne ilkesine göre bunların her biri için özel nedenlerle, böyle yangın, mide veya akciğer mide uyumsuzluk, akupunktur ve yakı gelişimine hedeflenen klima programı, hastalığın tedavisi yoluyla, meridyen açıklığını, anti akne kozmetik amacına ulaşmak için.
İlk, akupunktur kilo kaybı ilkesi
akupunktur meridyen uyararak kilo kaybı olduğunu ayarlamak için hipotalamus hipofiz adrenal ve sempatik adrenal medulla iki sistemi fonksiyonu, bazal metabolik hızı hızlandırmak, yağ metabolizmasını teşvik etmek amacıyla, artan ısı üretimi, yağ birikimi tüketimi; sonra ayarlamak ve geliştirmek vücudun dengesi, onarım.
akupunktur kilo kaybı akupunktur noktalarının uyarılması yoluyla, uyandırmadan, meridyenler ayarlamak, dalak ve böbrek fonksiyon güçlendirmek için, destek sağlıklı, ve meridyen dredging etkisi dispell evil vücutta durgunluk, sadece genel kilo kaybı etkisi elde edebilirsiniz, ama aynı zamanda yerel kısmi yağ kilo kaybı ortadan kaldırılması elde edebilirsiniz.
İlk, ağırlık azaltma akupunktur tarafından etkin bir modüle lipid metabolizmasını. obezite vücutta hastalar lipid peroksit normal değer daha yüksektir, akupunktur vücut aracılığıyla sonra kilo delik, sen aşağı vücutta lipid peroksit miktarını yapmak, ve yağ metabolizmasını hızlandırmak, kilo kaybı amaçları elde edecek şekilde.
İkinci, hastaların anormal iştah düzeltebilir, sinir sisteminin yönetmelik sayesinde, çok fazla gastrik asit salgılanmasını inhibe edebilir, hedefe ulaşmak için yorgun değil, hungry değil. sonra akupunktur, mide, boşalma yavaşlar ve mide boş olduğunu. doğal, eğer bir tokluk hissi var ve size yeme gibi hissediyorum olamaz.

Etiketler: Ucuz BOLIKIM Akupunktur Iğne 200 Parça Tek Akupunktur Iğneleri Masaj Iğne Uygulama Nedle Tıbbi Aseptik Hijyen, Yüksek Kalite BOLIKIM Akupunktur Iğne 200 Parça Tek Akupunktur Iğneleri Masaj Iğne Uygulama Nedle Tıbbi Aseptik Hijyen, Çin Masaj ve Rahatlama Tedarikçiler.

Birim Tipi lot (200 parçalar/lot)
Paket Boyutu 11cm x 11cm x 7cm (4.33in x 4.33in x 2.76in)
öğe Türü Massage & Relaxation
boyut çok boyutlu SML
uygulama Vücut
Model Numarası Acupuncture Needles
Marka Adı BOLIKIM
malzeme Stainless Steel

Değerlendirmenizi yazın!

BOLIKIM Akupunktur Iğne 200 Parça Tek Akupunktur Iğneleri Masaj Iğne Uygulama Nedle Tıbbi Aseptik Hijyen

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler