KAFA ILE DAMARLARı TıBBI, ANATOMI MODELLERI, BEYIN MODELLERI, BEYIN MODELI TıBBI ÖĞRETIM MALZEMELERI, BEYIN ANATOMIK MODEL-GASEN-NSJ009

Yeni

₺1 189.61


BEYIN ANATOMIK MODEL-GASEN-NSJ009
1. The İNSAN BRAIN MODELI beyin fiziksel boyutunu iki kez kesim için, dört bölümden bölünür.
2. Bu model iki kez büyütmek dört parçaları içine bölünebilir.
3. Çıkarılabilir standı.
4. Çıkarılabilir ön lob ve brainstem. açıkça gösterdi merkezi hareketi, sensation ve merkezi hub fonksiyonu, ve renk kodlu ve onunla etiketli.
5. Food grade PVC malzeme, nefis el-boyalı.
sevgili Müşteri:
merhaba!
diğer modeller için arıyorsanız, böylece doğrudan lütfen bize ulaşın, size yardımcı olmaya çalışacağız mesajınıza için sabırsızlanıyoruz, teşekkür ederim!
sipariş eğer fazla 10 adet veya daha fazla, lütfen bize ulaşın size en iyi fiyat verebilir böylece, biz cevap arıyorum, çok teşekkür ederim!
sipariş büyükse yeterli, biz iyi kalite sağlamak, eğer fiyat tarafından belirlenir, lütfen bize ulaşın, büyük bir iade alacak, teşekkür ederim!

Etiketler: Ucuz KAFA ILE DAMARLARı TıBBI, ANATOMI MODELLERI, BEYIN MODELLERI, BEYIN MODELI TıBBI ÖĞRETIM MALZEMELERI, BEYIN ANATOMIK MODEL GASEN NSJ009, Yüksek Kalite KAFA ILE DAMARLARı TıBBI, ANATOMI MODELLERI, BEYIN MODELLERI, BEYIN MODELI TıBBI ÖĞRETIM MALZEMELERI, BEYIN ANATOMIK MODEL-GASEN-NSJ009, Çin Tıp Bilimi Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 23cm x 23cm x 20cm (9.06in x 9.06in x 7.87in)
Konu Tıp
Tipi Anatomik Model
Model Numarası GASEN-NSJ009

Değerlendirmenizi yazın!

KAFA ILE DAMARLARı TıBBI, ANATOMI MODELLERI, BEYIN MODELLERI, BEYIN MODELI TıBBI ÖĞRETIM MALZEMELERI, BEYIN ANATOMIK MODEL-GASEN-NSJ009

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler