Tsxcusb485 + tsxcrjmd25 repalce tsxpcx3030 usb/rs485 İşlevli plc adaptörü için premium, micro, nano, naza, twido plc & hmi

Yeni

₺230.95


genel bakış:
TSXCUSB485C olan bir çok fonksiyonlu programlanabilir kablo USB aracılığıyla seri bağlantı ve RS485 sinyal dönüşüm sağlar arayüzü, kimin USB portundan güç, artık PLC' s TER port tarafından güç gerekir. bu nedenle, bu kablo ile iletişim kurabilir PLC' s TER veya ONA veya AUX portu. TSXCUSB485C Schneider Modicon TSX serisi PLC için kullanılabilir veya HMI bilgisayar ile iletişim kurmak için. ayrıca doğrudan bilgisayara bağlı iletişim ile Prim, mikro, Nano, Naza, Twido PLC ve serisi, OTB ile iletişim kurmak için veya bilgisayara bağlı, XBTN/R/S ve TSXSCA62 değiştirdikten sonra farklı adaptör kabloları.
TSXCUSB485C TSXPCX3030. programlanabilir kablo yükseltilmiş ürünüdür
snap TSXCUSB485C's üzerinde bulunan anahtarı dönüştürücü kutusu farklı çalışma modları seçmek için kullanılır. kablo hangi yolu reddeder RS485 of alıcı verici PLC tarafından kontrol edilir, ve tüm veri alıcı verici otomatik olarak kontrol edilir. bu çok noktalı ve iletişim uygulamaları için kullanılabilir.
Schneider TSX serisi PLC TER portu vardır bir PMC (mod kontrolü) sinyal pin, onun çalışma modu belirlemek için kullanılan. eğer PMC yüksek seviyede TER port her zaman çalışır Uni-Telway Usta (ana istasyonu) modu, bu modu PLC programlama için kullanılmalıdır. PMC düşük seviye ise, çalışma modu PLC TER port tarafından karar verilir. genel yönlü itibaren İstasyon modu.
ürün yapılandırma:
bu ürün TSXCUSB485C adaptörü içerir ve hangi TSXCRJMD25 adaptör kablosu PLC doğrudan bağlı olabilir. farklı adaptör kabloları seçerek ardından iletişim için dokunmatik panel vb bağlı olabilir. bu kablolar düz aracılığıyla kabloları. kullanıcılar kendinden ilgili kablolama diyagramı bakın.
not: RJ45 soket 6-pin RS485 sürücü tanımlanmış Schneider etkin kontrol sinyali NDE (giriş). TSXCUSB485C olarak kullanarak otomatik veri akışı kontrol, bu kontrol sinyali kullanmak gerek yoktur.
seçin farklı farklı cihazlar bağlamak için adaptör kabloları
kullanımı:
TSXCUSB485C kullanmak için iki sürücüleri yüklemeniz gerekir.
1. USB sürücü.
2. Schneider Uni-Telway sürücü veya MODBUS sürücüsünün.
bu sürücüler genellikle CD-ROM üzerinde programlama yazılımı dahil. ve özel kurulum adımları için,-ROM sürücüleri yükleme dosyalarını bakınız, ve detaylar burada listelenen gerekli değildir.
Mart 2013 kadar, Schneider henüz yayımlanan 64-bit işletim sistemi desteklemek için sürücüleri.
yeni: Bir marka-yeni, kullanılmayan, açılmamış, hasarsız öğe
abd tarafından yapılan, Schneider orijinal productsthe kalitesi ile % 100% uyumlu garantili, 1 yıl garanti.

Etiketler: Ucuz Tsxcusb485 + tsxcrjmd25 repalce tsxpcx3030 usb/rs485 İşlevli plc adaptörü için premium, micro, nano, naza, twido plc & hmi freeship, Yüksek Kalite Tsxcusb485 + tsxcrjmd25 repalce tsxpcx3030 usb/rs485 İşlevli plc adaptörü için premium, micro, nano, naza, twido plc & hmi freeship, Çin Teller ve Kablolar Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 23cm x 18cm x 6cm (9.06in x 7.09in x 2.36in)
iletken Tipi Örgülü
Tipi Yalıtımlı
is_customized Evet
iletken Malzeme Bakır
Model Numarası TSXCUSB485
uygulama havai
yalıtım Malzemesi Kauçuk
Country of Origin China

Değerlendirmenizi yazın!

Tsxcusb485 + tsxcrjmd25 repalce tsxpcx3030 usb/rs485 İşlevli plc adaptörü için premium, micro, nano, naza, twido plc & hmi

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler